
2025-08-30
Šį šeštadienį, iš pat ankstyvo ryto, Sigučio Obelevičiaus botanikos sodas sulaukė ne lankytojų, o pačių tikriausių savanorių. Vos spėję pasisakyti savo vardus ir susipažinti, čiupo į rankas kastuvus, kauptukus, kibirus ir kibo į darbą.
Buvo perkelti ir į naujas vietas persodinti keletas krūmų, raganių, iš piktžolių išvaduotos kelios lysvės vienmečių kultūrinių augalų.
Vėliau, skanaudami sodo žolelių arbatą ir pyragus, džiaugėmės geru oru, kurį dovanojo besibaigianti vasara, nuveiktu darbu, gražia iniciatyva ir bendryste.
Nuoširdi padėka dviems Vidoms, Vidui, Linai ir Audriui iš Labdaros ir paramos fondo “Saulė ir vėjas”. Ačiū, Gerieji. 🙂
Lina R., Traupio botanikos sodas (fb)