Renginys “Dvasingumo keliu”

Bundančios gamtos, Velykų laukimo bei dvasinio apsivalymo laikotarpiu LPF “Saulė ir vėjas” sukvietė į renginį tema “Dvasingumo keliu”. Atvėrė duris pasidalinimui patirtimis, mintimis, įžvalgomis besidomintiems, bendraminčiams, ieškantiems ir jau atradusiems.
Susitikime dalyvavo kviestiniai svečiai – pastorius Steven David su žmona Mary ir Gideonų judėjimo atstovas Robertas. Kiekvienas buvome apdovanoti Šventojo Rašto knygute, paaiškinant, jog jie tiki Dievo veikimu per ją, tik reikia skaityti atvira širdimi.
Pastorius paprastai ir įkvepiančiai dalinosi, pasakojo apie savo gyvenimą ir kelią Dievo link. “Kristus mirė ir prisikėlė dėl manęs” – suvokimas, kuris padarė labai didelę įtaką Steven David gyvenimui. Atviravo, jog buvo ir paklydimų, tačiau prašviesėjimo akimirkomis melsdavosi, atsiprašinėjo ir kvietė Jėzų į savo gyvenimą – “Dievo meilę pažinti mes galime tik per Jėzų”. Pasidalino su mumis, jog turi didelį troškimą gyventi dėl Jėzaus ir šlovinti Jį.


Renginio antroje dalyje parodytas žurnalo “Ta pati” sudėliotas klipukas “Meilės laiškas Tau” (Dievo laiškas Tau) dalyvius pakvietė į atvirą diskusiją. Ar visi, visada jaučiam JoJo meilę? Kur yra Dievas, kai mus ištinka nelaimės, problemos? Ar liekam ištikimi Aukščiausiajam savo skausmuose? Meilė – kas tai? Ar mes mokame mylėti? Klausimai, kurie vedė į įvairiausių atspalvių pamąstymus, nuspalvintus mūsų patirtimis. Iškilę neatsakyti klausimai ieškos atsakymo kiekviename iš mūsų, juk viskas yra mumyse…
Gavome ir namų darbų – parašyti meilės laišką Dievui.


Ačiū visiems dalyviams, svečiams, organizatoriams už šilumą, atvirumą ir paprastumą.
Su artėjančia atgimimo, Naujos pradžios ir Vilties švente…

LPF “Saulė ir Vėjas” savanorė Vida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *