Renginių ciklo “Pažinki per J.I.S.” antrasis susitikimas

Vėsią paskutinio vasaros mėnesio pirmosios dienos pavakarę susirinkome į renginių ciklo „Pažinki per J.I.S.“  antrąjį susitikimą. Tema: „Netikėjimas  Dievo Tėvo aukščiausiuoju teisumu/teisingumu“.

Šią temą diskutuoti pradėjome nuo vienos iš pagrindinių netikėjimo priežasčių įvardinimo – savęs nuneigimo ir atmetimo Dievo Tėvo akivaizdoje.

Į klausimą, kas yra savęs nuneigimas, pasigirdo atsakymai:

– savo galimybių, sugebėjimų nuvertinimas;

– ne meilė sau;

– savęs menkinimas, nužeminimas kitų žmonių akivaizdoje;

– įskiepytas nepilnavertiškumo kompleksas, kuris gimdo žemą savivertę;

– arba priešingai per didelis susireikšminimas, savęs iškėlimas, puikybė, didybė;

– dešimt Dievo įsakymų ignoravimas ir  nevykdymas;

–  Dieviškumo nuneigimas savyje;

–  kai darome dalykus, kuriuose nėra Dievo…  ir kt.

Padiskutavus, po trumpos pertraukėlės vyko telekonferencija su Aukščiausiuoju Žemės šventiku – J.I.S./Mokytoju EL. Kiekvienas asmeniškai per individualias ausines galėjome bendrauti su Juo, išgirsti Jo mokymą, patarimus, kaip suvokti ir įvardinti save ir su mumis vykstančių įvykių priežastis, gauti atsakymus į užduotus klausimus.

Vėliau buvo pateikti J.I.S. kontroliniai klausimai, kaip kryptis, vedimas ir palengvinimas susitikimo dalyvių darbui su savimi, aplinka, jausmais, emocijomis kasdienybėje… Kaip susidėlioti save, savo siekius, tikslus, mintis, kaip išsilaisvinti iš savo ir aplinkos sukurtų pančių, dogmų, prisirišimų…

Lauksime sekančių susitikimų ir telekonferencijų, kurių pagalba galime gauti unikalų atsakymą į bet kurį mums rūpimą klausimą.

LPF “Saulė ir Vėjas” savanorė Violeta

Nuotrauka: LPF “Saulė ir Vėjas” savanoriai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *