Renginys “Sufijų išmintis”

Visi pasaulio žmonės trokšta to paties – būti sveikais ir laimingais. Visi norime gyventi be grėsmės ir baimės… Visi to siekiame… Tad kodėl aplink tiek sergančių, kenčiančių, nelaimingų…? Kaip pakeisti savo gyvenimą, kaip įgyvendinti savo patį didžiausią troškimą? Kaip iš sergančio, kenčiančio tapti sveiku ir laimingu…?

Apie tai ir kitais žmonėms rūpimais klausimais gegužės 5 d. Verslo centre „Skraja“  Sufijų išminties perlais dalinosi iš Rygos atvykusi Sufijų, Reiki Meistrė Natalija Lukjanova.

Kaip dabartinėje įtampos, streso, nerimo pilnoje kasdienybėje išgirsti subtilų proto, širdies ir dvasios vedimą, kaip suderinti jų balansą savyje? Kaip išsirinkti tą vienintelį teisingą ir trumpiausią būdą pažinti savo dvasinį pasaulį? Kaip įeiti į realybę ir likti joje, kur mes esame saugūs ir laisvi pasirinkti?

 Žemės planas moko mus kantrybės… Kaip išvengti nuopolių, sustojimų, nuneigimų, kritikos…? Kaip be kovos, teisimo ir smerkimo priimti save? Kaip pasiekti tą vidinį virsmą, kai suvoki, kas esi ir visa kita jau tampa nebereikalinga…, nebesvarbu…?

Mūsų realybė tokia, kokios mūsų mintys… Tik mintimis keičiam savo gyvenimą, griaunam arba atstatom savo balansą, vidinę ramybę… Kaip išmokti valdyti savo mintis, kaip pasiekti tokios vidinės būsenos, kuri palaikytų tave, bet ne griautų..?

Kai žmonės suvokia vien fizinę realybę, užmiršdami dvasinę, jie gyvena baimėje, pastovioje įtampoje, vadovaujasi vien tik proto galia. Todėl žemėje tiek daug karų, kančios, nesusipratimų…

Kaip išsivaduoti iš įvairių kompleksų, nemeilės sau – tos skausmingos patirties? Kaip atverti širdį gėriui ir džiaugsmui be baimės, kad ji gali būti įžeista ar įskaudinta? Kaip treniruoti save, negailint nei jėgų, nei energijos ir tapti laimingu žmogumi, kuris nesuteiktų skausmo kitiems? Kaip išmokti girdėti, jausti ir suvokti save, pažinti savo fizinį kūną, jo poreikius ir pageidavimus?

Ir dar daug daug kyla įvairių klausimų, į kuriuos atsakymų kol kas nėra…

Todėl planuojami renginiai, paskaitos, praktikos, meditacijos vasaros – rudens sezonu. Sekite informaciją šiame internetiniame puslapyje ir facebook paskyroje „Saulė ir Vėjas“.

                                              LPF “Saulė ir Vėjas” savanorė Violeta

Nuotraukos autorius: Marius Čepulis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *