Akcija “Mes darom!”

Atšilus orams, nutirpus sniegui, vis skaisčiau ir šilčiau šviečiant pavasario saulytei dažnas iš mūsų išeiname pasivaikščioti ir pasidžiaugti šiomis Dievo dovanomis. Deja, kartu mes gauname ne tik dovanas, bet ir nemalonius siurprizus, kuriuos paliekame mes patys. Tai šiukšlės. Jos bado akis, kabinasi už medžių šakų plaikstomos vėjo, nešiojamos varnų… Turbūt tai matydami, mes visi pagalvojame, kad jau laikas švarintis.

Tą patį kažkada pagalvojo ir parodė iniciatyvą grupelė žmonių sukurdami akciją “Mes darom!” Jie sukvietė visus neabejingus žmones, įtraukė įmones ir organizacijas, aprūpino minimaliu inventoriumi ir paragino “apsikuopti”.

Ši graži iniciatyva gyvuoja jau daug metų ir Labdaros paramos fondo “Saulė ir Vėjas” savanoriai mielai joje dalyvauja. Kaip ir pernai, taip ir šiemet mes švarinome Neries upės krantinę Antakalnio mikrorajone, kartu su daugeliu kitų mylinčių gamtą, Motiną Žemę žmonių.

Mes kuopėmės, o ji mus apdovanojo nuostabiais žiedais ir šiluma.

Besitvarkydami vis klausinėjom vieni kitų: Kaip šitaip?… Kodėl tiek daug?… Kodėl nemylime Motinos savo? Klausimai retoriniai… Tačiau kiekvieno širdyje pasėjantys meilę ir nuoširdų norą vartoti mažiau, gyventi švariau…

Dėkojame visiems ir kiekvienam LPF “Saulė ir Vėjas” savanoriams už nuoširdų darbą.

LPF “Saulė ir Vėjas” savanorė Loreta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *